Recepty

22 led, 2009:
Jako nejlepší recept pro tento týden jsme vybrali tradiční svíčkovou. Vychutnejte si chuť bezvadného jídla.

Recept na svíčkovou »

Kluci v akci

Zábavnou kuchařskou show Kluci v akci můžete vídat na prvním kanálu České televize každé pondělí od 17:30. Repríza pořadu běží následující den na druhém kanálu České televize od 12:00.

Připojte se na:


Odkazy:


Na TV Prima běží opět seriál Čarodějky. Pokud jste nějaký díl propásli, můžete se na něj zdarma podívat na stránce Čarodějky online.

Od 1. března 2009 startuje na TV Nova již čtvrtá série reality show Výměna manželek.

Sledujte další pořad o vaření, kterým jsou Babicovy dobroty můžete sledovat Babicovy dobroty recepty online.

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.

Kluci v akci Česká televize


Kluci v akci ČT

Kluci v akci je zábavná kuchařská show kterou produkuje a vysílá Česká televize. Tento úspěšný pořad se vysílá od roku 2005 a stále se natáčejí nové díly. Pořadem provází dvoje kuchařů, kteří divákům servírují zajímavou porci receptů a vše rádi okoření trochou vtipu. Díky tomu se i z tak všední věci jakou je vaření stává zábava a ojedinělý zážitek. Kluci nám skrz pořad naservírovali už stovky receptů a pokud jste nějaký díl propásli, nezoufejte, všechny díly si můžete pustit online. Krom kluků v akci se na natáčení podílí ještě dalších asi 15 lidé, kteří se starají o scénaře, střih, produkci, apod. Kluci v akci ČT se snaží každý díl tématicky zaměřit, proto můžeme pod pokličku nahlédnout např. do Španělské, Brazilské, Indické, Francouzské či jiné kuchyně.

Soutěž o ceny

Každý týden je součástí pořadu soutěž o hodnotné ceny. Na oficiálních stránkách pořadu máte možnost zaslat váš tip do soutěže. Vyhrát můžete nádobí s logem pořadu či knihu.